Közgyűlés meghívó

2023-10-20 17:33:34

2023/2. számú meghívó közgyűlés ülésére

A RÁCS Sportegyesület 2023.november 3 napján 15.00órakor ülést tart, melynek helye a 9700 Szombathely, Kodály Z. u. 7.I/5. (Gerbex Zrt.), melyre meghívott valamennyi sportegyesületi tag (az Alapszabály értelmében a pártoló tagok csak tanácskozási joggal vehetnek részt).

A közgyűlés határozatképtelensége esetén amegismételt közgyűlést 2020. november 03. napján 15.15 órakor tartjuk meg. Ebben az esetben a lent meghatározottnapirendi pontok tárgyában a közgyűlés a jelenlévők számára tekintet nélkül határozatképes.

·       A sportegyesületgazdasági helyzetének megtárgyalása

·       Tagdíj összegénekmegállapítása

·       Egyéb

Szombathely, 2023. október 20.

Horgászverseny 2023. ősz

2023-08-31 10:42:17

A RácsSportegyesület 2023. október 7-én (szombat)rendeziaz őszi horgászversenyét, azÚjperinti Ponty Tanya Horgászcentrumban, ahova mindenkit szeretettel várunk!

Versenyhelye:    Ponty TanyaHorgászcentrum Újperint

Versenyideje:     2023. október.7.

Kategória:           egyéni

Csapat-(apa-fia-lánya)

Nevezésidíj:        1500 ft/fő

A nevezéseket korlátozott számban (30 fő), anevezések sorrendjében tudjuk elfogadni!

A nevezési díj egész napos horgászati lehetőségetbiztosít.

Versenytervezett menete:

A horgászversenyegy 6 órás fordulóba kerül lebonyolításra

08:00 – 08:15      Gyülekező, regisztráció A regisztrációalkalmával, péksütemény reggelire.

08:15 – 08:30      Technikai értekezlet, sorsolás

08:30 – 09:00      Helyek elfoglalása, felkészülés

09:00 – 15:00      Horgászverseny – halfogás

15:00 –15:30       Ebéd

15:30                     Eredményhirdetés

Úszós, és fenekes készségtetszés szerint alkalmazható, etetőkosár, etető csúzli használata engedélyezett. Etetőrakéta valamintfonott horgászzsinór használata tilos, kivétel fonott horogelőke! Horgászcsali tetszés szerint választható, kivétel mesterséges szilikon ( pl. gumikukorica valamint a hungarocell golyók). A mérlegelésbe minden hal  bele számít! A verseny végét jelző dudaszó alatt fárasztott,akasztott hal érvényesnek minősül amennyiben sikerül szákba terelni és partra helyezni 10 percen belül. Egyéb szabályozás a technikai értekezletfolyamán kerül megbeszélésre.  A halakvédelme érdekében gyűrűs haltartó száknak a verseny megkezdése előtt a vízbe kell kerülni, pontymatrac, horogszabadító, merítő szák használata kötelező!

Kérjüka horgásztó helyi rendjének és a halakkal való kíméletes bánásmód szabályainak betartását!

Ezenszabályok súlyos megsértése, a versenyből történő azonnali kizárással jár!

Mérlegelés folyamatosantörténik a verseny ideje alatt!A versenyen egy bot, egy horog engedélyezett, de bármennyi rendelkezésre állhat.

Felnőtt egyéni:                    1 – 3. helyezett: érem

Csapat (apa-fia):                               1 – 3. helyezett (létszámtólfüggően): érem

Nevezéseket: Dr.Unger Petra racs.se@gmail.com vagy janosi.laszlo@mentok.hu email címen lehetjelezni, illetve nevezéseket 2023. október 4-ig, fogadunk el a nevezési díj befizetésével.

Versenyszervezők:            dr. Unger Petra (RÁCS SE elnök)

Jánosi László (RÁCS SE alelnök)

Vörös Attila (RÁCS SE titkár)

Halban gazdagsportszerű versenyzést és kellemes időtöltést kívánunk Mindenkinek!

Rács Se Elnöksége

Uszodai lehetőség

2023-07-28 08:39:05

AzAVUS-sal történt eredményes egyeztetésnek köszönhetően