Közgyűlés

2024-10-14 07:25:06

2024/2. számú meghívó közgyűlés ülésére

A RÁCS Sportegyesület 2024. október 19. napján 15.00 órakor ülést tart, melynek helye az Újperinti Horgász Pontytanya, melyre meghívott valamennyi sportegyesületi tag (az Alapszabály értelmében a pártoló tagok csak tanácskozási joggal vehetnek részt).

A közgyűlés határozatképtelensége esetén a megismételt közgyűlést 2024. október 19. napján 15.15 órakor tartjuk meg. Ebben az esetben a lent meghatározott napirendi pontok tárgyában a közgyűlés a jelenlévők számára tekintet nélkül határozatképes.

·         Titkármegválasztása

·         Egyéb

Szombathely, 2024. október 04.

Sylver bérletvásárlás 50-50%

2024-09-05 18:46:50

A Sylver Fitnessterembe ismét 12 alkalommal lehet látogatni a RÁCS SE igazolvánnyal, azonban a bérletvásárlás lehetősége 2024. október 1-jétől nem áll fenn.

Horgászverseny 2024. ősz

2024-09-02 19:49:04

A Rács Sportegyesület 2024. október 19-én (szombaton) rendezi az tavaszi horgászversenyét, az Újperinti Ponty Tanya Horgászcentrumban, ahovamindenkit szeretettel várunk!

Verseny helye:   PontyTanya Horgászcentrum Újperint

Verseny ideje:   2024.október 19.

Kategória:          Egyéni

Csapat-(apa-fia-lánya)

Nevezési díj:      2.500Ft/fő

3.500 Ft/fő (nemRÁCS SE tagok részére)

A nevezéseketkorlátozott számban (30 fő), a nevezések sorrendjében tudjuk elfogadni!

A nevezési díjegész napos horgászati lehetőséget biztosít.

Verseny tervezett menete:

Ahorgászverseny egy 6 órás fordulóba kerül lebonyolításra

08:00– 08:15      Gyülekező, regisztráció Aregisztráció alkalmával, péksütemény reggelire.

08:15– 08:30      Technikai értekezlet,sorsolás

08:30– 09:00      Helyek elfoglalása,felkészülés

09:00– 15:00      Horgászverseny – halfogás

15:00–15:30       Ebéd

15:30                   Eredményhirdetés

Úszós, és fenekes készség tetszés szerintalkalmazható, etetőkosár, etető csúzli használata engedélyezett. Etetőrakéta valamint fonott horgászzsinórhasználata tilos, kivétel fonott horogelőke! Horgász csali tetszés szerint választható, kivétel mesterséges szilikon( pl. gumikukorica valamint a hungarocell golyók). A mérlegelésbe minden halbeleszámít, ponty teljes súlya, egyéb hal 1 kg-mal. A verseny végét jelző dudaszó alattfárasztott, akasztott hal érvényesnek minősül amennyiben sikerül szákba terelni és partra helyezni 10 percen belül. Egyéb szabályozás a technikai értekezletfolyamán kerül megbeszélésre.  A halakvédelme érdekében gyűrűs haltartó száknak a verseny megkezdése előtt a vízbe kell kerülni, pontymatrac, horogszabadító, merítő szák használata kötelező!

Kérjük a horgásztó helyi rendjének és a halakkalvaló kíméletes bánásmód szabályainak betartását!

Ezen szabályok súlyos megsértése, a versenybőltörténő azonnali kizárással jár!

Mérlegelésfolyamatosan történik a verseny ideje alatt! A versenyen egy bot, egy horog engedélyezett, de bármennyi  rendelkezésre állhat.

Felnőttegyéni:                   1 – 3.helyezett, érem, ajándék

Csapat(apa- fia):               1 – 3. helyezett (létszámtól függően), érem, ajándék

Nevezéseket:Dr. Unger Petra racs.se@gmail.com vagy janosi.laszlo@mentok.hu email címen lehetjelezni, illetve nevezéseket 2023. október 10-ig, fogadunk el a nevezési díj befizetésével.

Versenyszervezők:          dr. Unger Petra (RÁCS SE elnök)

JánosiLászló (RÁCS SE alelnök)

VörösAttila  (RÁCS SE titkár)

Halban gazdag sportszerű versenyzést és kellemesidőtöltést kívánunk Mindenkinek!

RácsSe Elnöksége