Színház

2022-12-16 16:41:35

A RÁCS Sportegyesület 2022. április2-án a 15 órás színházi előadásra várja a jelentkezőket.

Előadás: Jézus Krisztus Szupersztár

Utazás: egyénileg.

Költség: 9.300 Ft a színházjegy. A RÁCS SE tagoknak és a velük együtt utazó résztvevőknek 4.000 Ft.

Jelentkezési határidő: 2022. december 20. (racs.se@gmail.com)

Közgyűlésre szóló meghívó

2022-11-09 07:40:46

2022/2. számú meghívó közgyűlésülésére

A RÁCSSportegyesület 2022. november 30. napján 17.00 órakor ülésttart, melynek helye a Gerbex Zrt. könyvelői irodája (9700 Szombathely Kodály Z. u. 7. 1/5.), melyre meghívott valamennyi sportegyesületi tag (az Alapszabály értelmében a pártoló tagok csak tanácskozási joggal vehetnek részt).

A közgyűléshatározatképtelensége esetén a megismételt közgyűlést 2022. november 30. napján 17.15 órakor tartjuk meg. Ebben azesetben a lent meghatározott napirendi pontok tárgyában a közgyűlés a jelenlévők számára tekintet nélkül határozatképes.

·        Az Elnökségtagjai közül az Alelnök megválasztása

·        Egyéb

Szombathely, 2022.november 9.

dr.Unger Petra

Horgászverseny 2022. ősz

2022-09-20 13:28:10

A Rács Sportegyesület 2022. október.08-án (szombat) rendezi a második félévi horgászversenyét, az Újperinti PontyTanya Horgászcentrumban, ahova mindenkit szeretettel várunk!

Verseny helye:    PontyTanya Horgászcentrum Újperint

Verseny ideje:     2022.október.08.

Kategória:           felnőttegyéni

Csapat- (apa-fia)

Nevezési díj:        1500ft/fő/ versenyző

A nevezéseketkorlátozott számban (30 fő), a nevezések sorrendjében tudjuk elfogadni!

A nevezési díjegész napos horgászati lehetőséget biztosít.

Verseny tervezett menete:

Ahorgászverseny egy 6 órás fordulóba kerül lebonyolításra

08:00– 08:15      Gyülekező, regisztráció Aregisztráció alkalmával, péksütemény reggelire.

08:15– 08:30      Technikai értekezlet,sorsolás

08:30– 09:00      Helyek elfoglalása, felkészülés

09:00– 15:00      Horgászverseny – halfogás

15:00–15:30       Ebéd

15:30                     Eredményhirdetés

Úszós, és fenekes készségtetszés szerint alkalmazható, etetőkosár, etető csúzli használata engedélyezett. Etetőrakéta valamintfonott horgászzsinór használata tilos, kivétel fonott horogelőke! Horgászcsali tetszés szerint választható, kivétel mesterséges szilikon ( pl. gumikukorica valamint a hungarocell golyók). A mérlegelésbe minden megfogott,szákbaterelt hal  számít bele! A verseny végét jelző dudaszó alattfárasztott, akasztott hal érvényesnek minősül amennyiben sikerül szákba terelni és partra helyezni 10 percen belül. Egyéb szabályozás a technikai értekezletfolyamán kerül megbeszélésre.  A halakvédelme érdekében gyűrűs haltartó száknak a verseny megkezdése előtt a vízbe kell kerülni, pontymatrac, horogszabadító, merítő szák használata kötelező!

Kérjük a horgásztó helyi rendjének és ahalakkal való kíméletes bánásmód szabályainak betartását!

Ezen szabályok súlyos megsértése, a versenybőltörténő azonnali kizárással járhat!

Mérlegelésfolyamatosan történik a verseny ideje alatt!A versenyen egy bot, egy horog engedélyezett, de bármennyi rendelkezésre állhat.

Felnőttegyéni:                    1 – 3.helyezett, érem, horgász eszközök

Csapat(apa- fia):               1 – 3. helyezett(létszámtól függően), érem, horgászeszközök

Nevezéseket:Dr.Unger Petra bv. őrgy. unger.petra@bv.gov.hu vagyjanosi.laszlo@mentok.hu email címen  lehet jelezni, ílletve nevezéseket 2022. október 03-ig, fogadunk el a nevezési díj előzetes befizetésével.

Versenyszervezők:            dr. Unger Petra (RÁCS SE elnök)

JánosiLászló (RÁCS SE alelnök)

VörösAttila  (RÁCS SE titkár)

Halban gazdag sportszerű versenyzést és kellemesidőtöltést kívánunk Mindenkinek!

RácsSe Elnöksége