Fedett Uszoda karbantartás

2022-08-30 07:25:10

A Fedett uszoda teljes vízcsere és karbantartás miatt 2022.09.05-09.11-ig ZÁRVA TART!

Nyitás: 2022.09.12. 6:00 óra.

Közgyűlés

2022-05-10 08:09:53

2022/1. számú meghívó közgyűlésülésére

A RÁCSSportegyesület 2022. május 28. napján 15.00 órakor ülést tart,melynek helye az Újperinti Horgásztanya, melyre meghívott valamennyi sportegyesületi tag (az Alapszabály értelmében a pártoló tagok csak tanácskozási joggal vehetnek részt).

A közgyűléshatározatképtelensége esetén a megismételt közgyűlést 2022. május 28. napján 15.30 órakor tartjuk meg. Ebben azesetben a lent meghatározott napirendi pontok tárgyában a közgyűlés a jelenlévők számára tekintet nélkül határozatképes.

·         Az Elnökségtevékenységéről szóló beszámoló elfogadása

·         Agazdálkodásról szóló beszámoló elfogadása

·         Azegyesület éves pénzügyi tervének megtárgyalása

·         Egyéb

Szombathely, 2022.május 9.

dr.Unger Petra

Horgászverseny 2022.05.28

2022-04-08 16:49:47

A Rács Sportegyesület 2022. május 28-án (szombat) rendezi az éves horgászversenyét, az Újperinti Ponty Tanya Horgászcentrumban, ahovamindenkit szeretettel várunk!

Verseny helye:   PontyTanya Horgászcentrum Újperint

Verseny ideje:   2022.május 28.

Kategória:          felnőtt egyéni

Csapat-(apa-fia)

Nevezési díj:      1500ft/fő

A nevezéseketkorlátozott számban (30 fő), a nevezések sorrendjében tudjuk elfogadni!

A nevezési díjegész napos horgászati lehetőséget biztosít.

Verseny tervezett menete:

Ahorgászverseny egy 6 órás fordulóba kerül lebonyolításra

08:00– 08:15      Gyülekező, regisztráció Aregisztráció alkalmával, péksütemény reggelire.

08:15– 08:30      Technikai értekezlet,sorsolás

08:30– 09:00      Helyek elfoglalása,felkészülés

09:00– 15:00      Horgászverseny – halfogás

15:00–15:30       Ebéd

15:30                   Eredményhirdetés

Úszós, és fenekes készség tetszés szerintalkalmazható, etetőkosár, etető csúzli használata engedélyezett. Etetőrakéta valamint fonotthorgászzsinór használata tilos, kivétel fonott horogelőke! Horgászcsali tetszés szerint választható, kivétel mesterséges szilikon (pl. gumikukorica, valamint a hungarocell golyók). A mérlegelésbe, ponty és az amúr számítbele! A verseny végét jelző dudaszó alattfárasztott, akasztott hal érvényesnek minősül amennyiben sikerül szákba terelni és partra helyezni 10 percen belül. Egyéb szabályozás a technikai értekezletfolyamán kerül megbeszélésre.  A halakvédelme érdekében gyűrűs haltartó száknak a verseny megkezdése előtt a vízbe kell kerülni, pontymatrac, horogszabadító, merítő szák használata kötelező!

Kérjük a horgásztó helyi rendjének és ahalakkal való kíméletes bánásmód szabályainak betartását!

Ezen szabályok súlyos megsértése, aversenyből történő azonnali kizárással járhat!

Mérlegelésfolyamatosan történik a verseny ideje alatt! A versenyen egy bot, egy horog engedélyezett, de bármennyi rendelkezésre állhat.

Felnőttegyéni:                   1 – 3.helyezett, érem, horgász eszközök

Csapat(apa- fia):               1 – 3. helyezett (létszámtól függően), érem, horgász eszközök

Nevezéseket:Dr. Unger Petra bv. őrgy. racs.se@gmail.comvagyjanosi.laszlo@mentok.hu email címen lehetjelezni, illetve nevezéseket 2022. május 10-ig, fogadunk el a nevezési díj befizetésével.

Versenyszervezők:          dr. Unger Petra (RÁCS SE elnök)

JánosiLászló (RÁCS SE alelnök)

VörösAttila  (RÁCS SE titkár)

Halban gazdag sportszerű versenyzést és kellemesidőtöltést kívánunk Mindenkinek!

RácsSe Elnöksége